Silver partner
16
Лет опыта
14
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
4
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
2991
Последний визит на сайт
сегодня
Агенція нерухомості Geo-Svit – це надійний партнер у сфері нерухомості, з яким клієнти співпрацюють довготривало та успішно. Багато хто з наших клієнтів повертається до нас неодноразово та рекомендує нас своїм знайомим. Ми цінуємо довіру кожного та прагнемо забезпечити найкращий сервіс, укладаючи угоди, які відповідають вашим очікуванням.
Наш підхід базується на чіткому розумінні балансу між ціною та якістю. Ми враховуємо тенденції ринку, досконало розуміємо попит і пропозицію, а всі наші рекомендації спираються на аналіз реальних продажів і договорів оренди. Це дозволяє нам пропонувати клієнтам оптимальні рішення, засновані на перевіреній аналітиці.
Ми пишаємося репутацією професіоналів у своїй галузі, що підтверджують численні позитивні відгуки наших клієнтів. Ці відгуки, доступні на нашому сайті, є нашою найкращою візитівкою та запорукою вашої впевненості в якості наших послуг.
Обираючи нас, ви отримуєте не просто послугу, а партнера, якому можна довіряти!

Продажа квартир (2)

  • Агенція з нерухомості в Києві Geo-Svit
    4 112 000 грн
    100 538 грн/м²

    Академика Заболотного ул., 148-Б

    єВідновлення Феофания
    1 комната
    41 / 15 / 14 м²
    этаж 4 из 16
    2021 год постройки
    сегодня
    ЖК Кришталеві Джерела - Купити однокімнатну квартиру поруч метро Теремки та ВДНГ ЖК Кришталеві Джерела – Купити однокімнатну квартиру – це чудова можливість для тих, хто шукає сучасне та комфортне житло в Києві 🏙️. Пропонується 1 кімнатна квартира в комфорт-класі Київ, розташована на 4 поверсі 16-поверхового будинку за адресою вулиця Заболотного 148Б, поруч зі станцією метро Теремки (20-25 хв пішки) та ВДНГ 🌳. Ця квартира на продаж має загальну площу 40,90 м², зручний план та комфортні кімнати для проживання. Кухня – 14 м², житлова кімната – 15,06 м², ванна – 4,48 м², коридор – 7,34 м², а також балкон 5,24 м² з панорамними вікнами 🌅, який додає простору та світла. Для сучасного життя кв...
    Риелтор
  • Агенція з нерухомості в Києві Geo-Svit
    155 000 $
    1 157 $/м²

    Николая Гулака ул., 4

    4 комнаты
    134 / 85 / 12 м²
    этаж 4 из 25
    2021 год постройки
    сегодня
    Купити ДВОРІВНЕВУ квартиру Київ — чудова можливість для тих, хто цінує комфорт і якість. У продажу — світла ДВОРІВНЕВА квартира в ЖК “Бережанський” на вулиці Гулака, 4, Оболонський район. Квартира простора, стильна та повністю готова до проживання 🏡. Загальна площа — 134 кв.м, житлова — 85 кв.м, кухня — 12 кв.м. Житло розташоване на 24–25 поверхах, звідки відкривається панорамний краєвид на Київ 🌆. 🏠 Продумане планування та якісний ремонт Планування квартири зручне і функціональне: 🔸 1 рівень — кухня-вітальня, кімната, санвузол із душовою; 🔸 2 рівень — три спальні, санвузол, душова зона. Квартира кутова, із великими панорамними вікнами, тому у приміщеннях завжди багато світла ☀️. Вико...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.